WwW.Ks-HacKeRs.De.Vu

Mir se erdhe ne forumin mat madh shqiptar WwW.Ks-hAcKeRS.De.vU
 
ForumForum  CalendarCalendar  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Regullat per kerkes

Shko poshtė 
AutoriMesazh
EnDrItChE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 255
Age : 25
Location : Orizare
Registration date : 08/11/2007

MesazhTitulli: Regullat per kerkes   Sat Nov 10, 2007 3:23 am

Antar Te Nderuar Ju Kisha Lut Qe Kur Te Boni Te Kerkoni Diqka , Ndonje Kerkes Apo Ndihm Ta Tregoni Emrin Se Qka Ju Duhet Per Kerkes Apo Ndihm, Si Pershembull:

" Ndihm- Kam Probleme Me Ramin"
" Kerkes- Dua Nje Program Per Rregullimin e Fotove" Etj.

Te Mos Shkruani Tek Tema : Kerkes, Hey Pom Duhet Diqka, Hey ???? , Etj.
Ai Qe Nuk e Plotson Ket Rregull , Postimi i Shkon Drejt Ne Shport

Permbajuni Rregullave Dhe Do Te Shperbleheni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diti-ks.forumj.net
 
Regullat per kerkes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WwW.Ks-HacKeRs.De.Vu :: Free Dowload /Anononym/Warez :: Kerkesa Pyetje/Pergjigje-
Kėrce tek: