WwW.Ks-HacKeRs.De.Vu

Mir se erdhe ne forumin mat madh shqiptar WwW.Ks-hAcKeRS.De.vU
 
ForumForum  CalendarCalendar  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Windows Shqip

Shko poshtė 
AutoriMesazh
EnDrItChE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 255
Age : 26
Location : Orizare
Registration date : 08/11/2007

MesazhTitulli: Windows Shqip   Sat Nov 10, 2007 6:51 am

Doli pakoja e ndėrfaqes sė Windows XP nė shqip. Pėr shtimin e gjuhės shqipe ka merita Qendra pėr Edukim dhe Pėrparim nga Kosova.
Sipas informatave nė web-sitin zyrtar, pakoja mund tė instalohet vetėm nė sistemet e licensuara. Nė Kosovė e Shqipėri kopjet e tilla janė shumė tė rralla, pėr shkak tė mungesės sė ligjeve pėr pirateri.
kjo pako mund tė shkarkohet nė likun e mėposhtėm. Gjatė procesit tė shkarkimit kėrkohet qė sė pari tė verifikohet kopja origjinale e sistemit aktual pėrmes mjetit "Genuine Microsoft Software".
Pėr instalimin e kėsaj pakoje nevojitet:
- Windows XP me Paketė shėrbimi (SP2)
- Versioni shqip i Windows-it XP Profesional me SP2 ose Windows-i XP
- 4.63 MB nga hapėsira e lirė nė dispozicion pėr shkarkim
- Rreth 15MB nga hapėsira e lirė pėr instalim Shkarkoje Ketu!!
[url]
http://www.microsoft.com/downloads/d...displaylang=sq[/url]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diti-ks.forumotion.com
 
Windows Shqip
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WwW.Ks-HacKeRs.De.Vu :: Free Dowload /Anononym/Warez :: Systemi Operativ-
Kėrce tek: