WwW.Ks-HacKeRs.De.Vu

Mir se erdhe ne forumin mat madh shqiptar WwW.Ks-hAcKeRS.De.vU
 
ForumForum  CalendarCalendar  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Website per sms

Shko poshtė 
AutoriMesazh
EnDrItChE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 255
Age : 26
Location : Orizare
Registration date : 08/11/2007

MesazhTitulli: Website per sms   Thu Dec 06, 2007 2:18 pm

Web faqe per SmS
1. www.startino.de duhet te regjistroheni ( 1 sms ne ditė)

2. www.zuerichbynight.ch duhet te regjistroheni (3 sms ne ditė)

3. www.locomoby.com duhet te regjistroheni (5 sms ne ditė, nuk punon ne vala 900, regjistrimi me numra tjerė mund te bėhet)

4. http://www.doah.de/freemail/ duhet te regjistroheni (me njė regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa herė me e-mail adresa tė ndryshme)

5. www.talk4all.de pa u regjistruar mund te dergoni 2 sms ne ditė prej orės 10 - 22

6. www.alleskostenlos.ch pa u regjistruar mund te dergoni 3 sms ne ditė prej orės 10 - 22

7. www.neversquare.com me regjistrim fitoni 50 kredi, ēdo jave ju shtohen kredi vetvetiu, mund te dergoni, sms, mms, wallpapers, etj., nuk punon ne vala 900

8. www.messageplanet.com pa u regjistruar mund te dergoni sms ne disa vende te botės

9. www.msxstudios.de duhet te regjistroheni, pasi te regjistroheni kliko ne sms e mė pastaj ne 2 banera te kėsaj faqe dhe do t'ju hapet rubrika pėr te dėrguar sms, mund te dergoni 1 sms ēdo njė ore.

10. www.flirt-to-datė.de duhet te regjistroheni,

11. http://sms.pronome.de/ duhet te regjistroheni, 1 sms ne ditė

12. www.teamspace.com me njė regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa herė.

13. www.djrichy.ch duhet te regjistroheni, 1 sms ne ditė

14. www.sms.search.ch duhet te regjistroheni, 1 sms ne ditė

15. www.smscheabit.com/free/ pa u regjistruar mund te dergoni sms ne disa vende te botės.

16. www.interspot.com duhet te regjistroheni, mund te dergoni sms pa kufi, e meta e kėsaj webfaqe ėshtė se ndonjėherė nuk dergon sms mirėpo ndonjėherė ėshtė shumė e shpejte.

17. www.lerntippsammlung.de duhet te regjistroheni dhe do tė fitoni kredi, pastaj me referime mund te fitoni ende sms falas.

18. www.yesmms.com duhet te regjistroheni 500 sms ne muaj, mirėpo punon vetėm pėr disa shtete.

19. http://www.forenrat.de/freemail/index.php duhet te regjistroheni (me njė regjistrim 5 sms falas, mund te regjistroheni disa herė me e-mail adresa tė ndryshme)

20. www.sooms.de duhet te regjistroheni, 1 sms ne ditė

21. www.cellebrum.com duhet te regjistroheni dhe fitoni
50 kredi, mund te fitoni ende kredi me referime.

22. www.esms.net me njė regjistrim fitoni 10 sms, mund te regjistroheni disa herė me e-mail adresa tjera.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diti-ks.forumotion.com
 
Website per sms
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WwW.Ks-HacKeRs.De.Vu :: Free Dowload /Anononym/Warez :: Sms Falas-
Kėrce tek: