WwW.Ks-HacKeRs.De.Vu

Mir se erdhe ne forumin mat madh shqiptar WwW.Ks-hAcKeRS.De.vU
 
ForumForum  CalendarCalendar  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Kėtu i keni 5 sms nė dit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
EnDrItChE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 255
Age : 26
Location : Orizare
Registration date : 08/11/2007

MesazhTitulli: Kėtu i keni 5 sms nė dit   Thu Dec 06, 2007 2:17 pm

Ja pra edhe nje adres per sms qe mund ti dergoni 5 SMS ne dit

www.smsgott.de

Hapja e par qe behet Klikoni Free SMS Versand Numrin 0037744 Duhet Textin e shkruani me pas Weiter Klikoni Pritni 5 Seconda Ju del Ni Cod me Shtyp
e shtypni Codin Dhe Klikoni flirt-fever SMS Derdohet ...

Pordorni 100% Bejn Test I Bej Vet .

Ju Premtoj Shum Webe Per SMS .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diti-ks.forumotion.com
 
Kėtu i keni 5 sms nė dit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WwW.Ks-HacKeRs.De.Vu :: Free Dowload /Anononym/Warez :: Sms Falas-
Kėrce tek: