WwW.Ks-HacKeRs.De.Vu

Mir se erdhe ne forumin mat madh shqiptar WwW.Ks-hAcKeRS.De.vU
 
ForumForum  CalendarCalendar  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Pse duhet tė jemi romantik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
EnDrItChE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 255
Age : 26
Location : Orizare
Registration date : 08/11/2007

MesazhTitulli: Pse duhet tė jemi romantik   Thu Dec 06, 2007 4:00 am

Qė njė lidhje tė jetė e fortė dhe e qėndrueshme duhet qė nė dashuri tė ndėrthuren tė dy elementėt, romanca edhe seksi. Studimet kanė treguar qė njė marrėdhėnie nuk mund tė jetė kurrė e mirė dhe e gjatė nėse partnerėt nuk janė romantike apo nėse kanė njė aktivitet tė ulėt seksual. Por qė tė arrihet njė raport i gjatė duhet qė kėto dy elementė tė gjenden si tek femra edhe tek mashkulli dhe nė rastin mė tė keq tė ketė njė alternim.
Arsyet pse duhet tė jeni romantike janė:

1. Do tė ndjeni edhe njė herė shkėndijėn e pasionit. Kur jeni romantikė nė dashurinė tuaj jeta krijon edhe njė herė dridhmat e dashurisė si tek ju edhe nė zemrėn e partnerit.

2. Partneri juaj do tė jetė mė i lumtur. Gjestet tuaj romantike i krijojnė njė gjendje shpirtėrore shumė tė mirė partnerit juaj. Kjo ėshtė ndoshta arsyeja mė e rėndėsishme qė njerėzit veprojnė nė mėnyrė romantike, pėr ta bėrė partnerin e tyre mė tė lumtur.

3. Ju do tė ndiheni mė tė lumtur. Kur jeni romantik, ju merrni vėmendje nga shumė njerėzit dhe natyrisht do tė jeni tė lumtur.

4. Do tė bėni seks mė shpesh. Ėshtė njė teori e provuar se njerėzit qė janė tė lumtur dhe romantikė bėjnė mė shumė seks se sa ēiftet qė nuk i kanė kėto cilėsi.

5. Do ta shijoni edhe mė shumė seksin. Kur jeni tė lumtur do tė bėni dashuri me mė shumė vėmendje, pėrqendrim dhe eksitim.

6. Do tė mbani dashurinė gjallė. Njerėzit romantikė kanė marrėdhėnie mė tė forta dhe tėrheqje reciproke e cila ndihmon lidhjen e tyre qė tė jetė e gjatė dhe e qėndrueshme.

7. Do tė rrisni mundėsitė e njė martese mė tė gjatė se sa nė njė tjetėr e cila nuk ka aspak ndjenjėn e romantizmit.

8. Do t’i shtoni thellėsinė dhe kuptimin marrėdhėnies suaj.

9. Do tė ndiheni vėrtet i vlerėsuar dhe tė mirėkuptuar nga njė qenie tjetėr njerėzore.

10. Do tė jeni partnerė mė tė mirė. Ēiftet romantike e bėjnė familjen e tyre tė gėzuar dhe tė qetė, fakt i cili sjell gėzim nė jetė e tyre. Kur pėrjetoni gėzimin nė zemėr dhe qetėsinė nė mendje atėherė tė jeni tė sigurt qė do tė jeni prindėr shembullorė dhe njė ēift pėr t’u pasur zili.

11. Fėmijėt tuaj do ta kuptojnė dashurinė mė mirė se sa pjesa mė e madhe e fėmijėve dhe do tė jenė mė tė qetė.

12. Do tė arrini tė vlerėsoni me tė vėrtetė cilėsitė mė tė mira tuaja dhe tė partnerit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diti-ks.forumotion.com
 
Pse duhet tė jemi romantik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WwW.Ks-HacKeRs.De.Vu :: Free Dowload /Anononym/Warez :: Warez/Apps/Programs-
Kėrce tek: