WwW.Ks-HacKeRs.De.Vu

Mir se erdhe ne forumin mat madh shqiptar WwW.Ks-hAcKeRS.De.vU
 
ForumForum  CalendarCalendar  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Paraqitet versioni i ri i Opera Mini

Shko poshtė 
AutoriMesazh
EnDrItChE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 255
Age : 26
Location : Orizare
Registration date : 08/11/2007

MesazhTitulli: Paraqitet versioni i ri i Opera Mini   Wed Nov 14, 2007 8:06 amKompania Opera Software ka paraqitur pėrditėsimin e ri tė shfletuesit tė saj tė internetit, tė dedikuar pėr pajisjet me qasje nė internet.

Nė blogun zyrtar tė taborit tė Operas, njoftojnė se, Opera Mini, nė versionin e tanishėm 4, ėshtė punuar nė kod tėrėsisht tė ri, dhe se janė integruar mundėsi dhe pėrshtatje tė shumta tė reja, qė shfletimi i faqeve pėr shfrytėzuesit, tė cilėt kanė ekran tė vogėl kompjuteri, ta bėjnė sa mė rehatshėm.

Nė versionin e ri janė pėrfshirė njė varg risish, nė mesin e tė cilave janė teknologjitė e pėrparuara tė render-imit tė faqeve tė internetit, qė shfrytėzuesit tė kėnaqen duke shfletuar me shfletuesin “normal” tė internetit.

Opera e re nė mėnyrė dinamike pėrshtat shkronjat nė faqet e uebit, janė integruar disa shkurtore pėr tė udhėhequr me shfletuesin me anė tė numrave nė tastierė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diti-ks.forumotion.com
 
Paraqitet versioni i ri i Opera Mini
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WwW.Ks-HacKeRs.De.Vu :: Programe,Mesime,Seriale etj.... :: Internet | Technology-
Kėrce tek: