WwW.Ks-HacKeRs.De.Vu

Mir se erdhe ne forumin mat madh shqiptar WwW.Ks-hAcKeRS.De.vU
 
ForumForum  CalendarCalendar  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 SanDisk 8GB microSDHC dhe Sony M2 kartelat !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
EnDrItChE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 255
Age : 26
Location : Orizare
Registration date : 08/11/2007

MesazhTitulli: SanDisk 8GB microSDHC dhe Sony M2 kartelat !   Wed Nov 14, 2007 8:04 amKompania SanDisk ka prezantuar kartelėn microSDHC me kapacitet prej 8 GB, si dhe Sony MemoryStick Micro me format M2. MicrSDHC kartelat (mė herėt tė njohura si TransFlash) janė bėrė shumė tė popullarizuara pėr shkak tė pėrdorimit tė madh tė tyre tek telefonat mobil si Motorola, Nokia etj. Kartela me kapacitet prej 8 GB mundėson qė nė tė tė vendosen rreth 2000 kėngė digjitale dhe mė shumė se 5000 foto me rezolucion tė madh si dhe deri 5 orė MPEG4 video pėrmbajtje. M2 nė fillim ėshtė pėrdorė tek tlefonat SonyEricsson. Kapaciteti prej 8 GB ėshtė mė i madhi deri tani nė treg i kėtij lloji.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diti-ks.forumotion.com
 
SanDisk 8GB microSDHC dhe Sony M2 kartelat !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WwW.Ks-HacKeRs.De.Vu :: Programe,Mesime,Seriale etj.... :: Internet | Technology-
Kėrce tek: