WwW.Ks-HacKeRs.De.Vu

Mir se erdhe ne forumin mat madh shqiptar WwW.Ks-hAcKeRS.De.vU
 
ForumForum  CalendarCalendar  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 SMS, edhe nėpėrmjet orės sė dorės !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
EnDrItChE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 255
Age : 26
Location : Orizare
Registration date : 08/11/2007

MesazhTitulli: SMS, edhe nėpėrmjet orės sė dorės !   Wed Nov 14, 2007 8:03 am

<HR style="COLOR: #c9def8" SIZE=1>
Herėn e ardhshme, kur t’ju bjerė zilja e telefonit, shikoni orėn dhe kuptoni, nėse ia vlen t’i pėrgjigjesh apo jo.
Kjo sigurisht qė nuk ka tė bėjė me njohjen e orės sė saktė, por me projektin e ri, qė gjen si bashkėpunėtor Sony Ericsson dhe kompaninė e orėve Fossil. Ky bashkėpunim do tė nxjerrė sė shpejti nė qarkullim orėt e para qė lidhen me aparatin celular, me anė tė njė sistemi wireless Bluetooth. Kėshtu, tė gjitha tė dhėnat qė dalin nė ekranin e telefonit do tė shfaqen edhe te fusha e orės sė dorės.

_________________
Nr 1 Forum:
www.endriti.yoo7.com
Nese doni te kontaktoni me admin ja adresa:
interi_adriano_endriti@hotmail.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diti-ks.forumotion.com
 
SMS, edhe nėpėrmjet orės sė dorės !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WwW.Ks-HacKeRs.De.Vu :: Programe,Mesime,Seriale etj.... :: Internet | Technology-
Kėrce tek: