WwW.Ks-HacKeRs.De.Vu

Mir se erdhe ne forumin mat madh shqiptar WwW.Ks-hAcKeRS.De.vU
 
ForumForum  CalendarCalendar  PortalliPortalli  PytėsoriPytėsori  Lista AnėtarėveLista Anėtarėve  Grupet e AnėtarėveGrupet e Anėtarėve  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimiidentifikimi  

Share | 
 

 Tastatura dyaneshe nga pelhura

Shko poshtė 
AutoriMesazh
EnDrItChE
Webmaster
Webmaster
avatar

Numri i postimeve : 255
Age : 26
Location : Orizare
Registration date : 08/11/2007

MesazhTitulli: Tastatura dyaneshe nga pelhura   Wed Nov 14, 2007 8:02 amNė panairin e mbajtur tė 3GSM nė Barcelonė nė tė cilin u prezantuan produkte tė reja nga bota e industrisė sė mobilėve, kompania “Eleksen” paraqiti njė USB tastaturė elastike nga pėlhura (tekstili) e cila mund tė pėrdoret nė tė dyja anėt, varėsisht se cilat funksione na nevojiten. Nė njėrėn anė, tastatura pėrmban radhitjen klasike tė shkronjave “QWERTZ”, pėrderisa nė anėn tjetėr pėrmban tastierė tė mėdhenj numerik, respektivisht tastierė pėr t’u drejtuar nė Internet dhe ato tė cilat pėrdoren nė pėrmbajtjet e multimedieve. Tastatura ėshtė e veēantė pėr shkak se ėshtė e lakueshme, kėshtu qė mund tė palohet dhe tė futet nė cilėndo ēantė, ose cilėndo ēantė tė vogėl. Zyrtarė tė kompanisė kanė njoftuar qė ky prodhim si cilido tjetėr, shfrytėzuesit nuk do tė kenė nevojė tė kėrkojnė ndihmė teknike. Kjo aparaturė ende nuk ka dalė zyrtarisht nė shitje, pėr shkak se akoma ėshtė duke u punuar nė kėtė prototip
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.diti-ks.forumotion.com
 
Tastatura dyaneshe nga pelhura
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
WwW.Ks-HacKeRs.De.Vu :: Programe,Mesime,Seriale etj.... :: Internet | Technology-
Kėrce tek: